Publicat 11 Sep 2008 | Reactualizat 10 Oct 2008 | Expiră 12 Oct 2008

SUDORI MIG-MAG

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunoasterea modului de sudura in sistem MIG-MAG, seriozitate, consecventa.

Descrierea jobului

In cadrul firmei se realizeaza produse sudate pentru automacarale. Sudorii au ca responsabilitate realizarea partilor care intra in componenta bratelor de macara.
Beneficii : pe langa un salar motivant ( 300-400 EURO net/luna), transport platit 100%, bonuri de masa.

S.C. VERNI&FIDA ROMANIA SRL ESTE O COMPANIE CU CAPITAL INTEGRAL ITALIAN.
ISI DESFASOARA ACTIVITATEA LA TIMISOARA.
OBIECTUL DE ACTIVITATE : PRELUCRARE METALE - CONFECTII METALICE ( BRATE DE AUTOMACARA).

Expirat
SUDORI MIG-MAG  -  VERNI & FIDA ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles