de ani Fără Frică...

Publicat 20 Oct 2009 | Expiră 21 Nov 2009

supervizor zonal

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana dinamica, organizata, cu initaitiva, dispusa la deplasari in teritoriu si foarte sociabila

Descrierea jobului

- intretinerea si dezvoltarea relatiilor deja existente intre firma si distribuitori
- dezvoltarea unei retele de distributie puternice
- incasarea in timp util a contravalorii marfii livrate
- rezolvarea oricaror probleme aparute in lantul de distributie intre firma - distribuitor - client - consumator
- asigurarea realizarii cifrelor prognozate in BVC in conditiile de profitabilitate prevazute
- zona de actiune este: Timis, Arad, Caras Severin,Hunedoara, Brasov, Sibiu, Bihor, Satu Mare, Maramures

sc tudomar srl angajeaza supervizor zonal pentru clientul sau UNICONF SA ZALAU - producator de lenjerie intima ( nr 1 la nivel de tara dupa nr de unitati vandute).

Expirat
supervizor zonal  -  tudomar

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles