Publicat 15 Iul 2019 | Reactualizat 12 Aug 2019 | Expiră 15 Aug 2019

Support Specialist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Orientat către client;
Bune abilități de gestionare a timpului și prioritizarea task-urilor;
Abilitatea de a lucra în mai multe aplicații și platforme;
Gândire analitică și abilități de multitasking;
Personalitate creativă, perfecționistă, atentă la detalii;
Abilități foarte bune de comunicare (verbal și scris);
Aptitudini avansate de rezolvare a problemelor și de analiză;
Abilități puternice de lucru în echipă;

Descrierea jobului

Oferire suport echipei de agenti vânzări cu privire la posibilele modificari din sistem;
Suport pentru clienții companiei (after sales);
Asigurarea păstrării clienților și gestionarea corectă a posibilelor plângeri;
Răspunde prompt la mesajele cliențiilor din mediul online si gestioneaza partea de social media.

Îţi oferim:

Ocazia perfectă de a acumula cunoştinte referitoare la domeniul customer service
Oportunitatea de a lucra într-o echipă profesionistă, tânară şi dinamică;
Proiecte interesante şi oportunitate de carieră;
Acces la sesiuni de training;
Management dedicat, orientat spre atingerea obiectivelor.

Program full-time:

Luni -> Joi: 08:30 -17:00;
Vineri – program scurt: 08:30-14:30;
Weekend și Sarbatori Legale – libere.

Descrierea companiei

La Beautiful Company S.R.L, vei avea şi:

Contract perioadă nedeterminată;
Pachet salarial competitiv;
Plan de carieră prin instruire continuă cu perioadă de training platită
Know-how cu expunere internationala;
Posibilităţi reale de creştere profesională într-o companie multinaţională

Expirat
Support Specialist  -  Centrul de Cercetare a Opiniilor Clientilor CBOK S.R.L.