Publicat 27 Oct 2009 | Reactualizat 25 Nov 2009 | Expiră 28 Nov 2009

TAMPLAR PVC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal pentru postul de Montator Profile PVC este montatorul cu experienta care isi doreste sa ajunga sef de echipa si mai sus de acesta pozitie.
Este montatorul care pun accent pe calitatea montajului pe care il efectueaza.

Descrierea jobului

- Studiaza fisa de montaj
- Se deplaseaza la client si efectueaza montajul de tamplarie PVC
- Intervine in sprijinul celorlalte echipe atunci cand este solicitat
- Intervine si efectueaza reparatii si service atunci cand este solicitat
-Promoveaza serviciile societatii si ale altor companii cu activitati complementare.

Relatii se pot obtine la 0740.003.980 sau la adresa de email: resurseumane@rhprinting.ro

SC RH INTERIOR SRL, este una din companiile trustului REGENT HOUSE, trust cu o experienta de piata de peste 10 ani.
SC RH INTERIOR SRL este una din cele mai tinere unitati ale trustului dar si cu cele mai mari sanse de a se ridica intre primele ca si cifra de afaceri.
Daca am putea descrie in cateva cuvinte compania si relatiile umane din cadrul ei, am putea ca SC RH INTERIOR SRL, este o unitate de nivel mediu dar cu o mentalitate de multinationala.

Expirat
TAMPLAR PVC  -  SC RH INTERIOR SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles