de ani Fără Frică...

Publicat 20 Dec 2006 | Reactualizat 18 Ian 2007 | Expiră 20 Ian 2007

Tehnician Instalari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte Retele de comunicatii
Cunostinte avansate de sisteme de operare (Windows, Linux).
Disponibilitate la program prelungit
Spirit de echipa, flexibilitate, dinamism, rezistenta la stres

Descrierea jobului

1. Executa in conditii de calitate si conform procedurilor de lucru a lucrarile care i-au fost atribuite
2. Completeaza documentele pentru evidenta zilnica a lucrarilor efectuate intocmai cum a fost instruit
3. Introduce ordinele de lucru zilnice in baza de date
4. Mentine in buna functionare si curate sculele si uneltele aflate in custodie.
5.Indeplineste intocmai, la timp si raporteaza sarcinile incredintate de sefii ierarhici
6. Cunoasterea si respectarea Regulamentului Intern al R3 Cable

Beneficii: masina si telefon de servici

Expirat
Tehnician Instalari  -  R3 Cable

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles