Publicat 25 Iun 2015 | Expiră 27 Iul 2015

Tehnician montaj sisteme de urmarire prin GPS

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca esti o persoana proactiva, implicat in munca, pasionat de acest domeniu si te recunosti in descrierea de mai jos nu ezita sa aplici la acest job. (mariana@easytrackmap.com / 0748836170)

Descrierea jobului

Ce ne dorim de la persoana care va face parte din colectivul nostru, prin ocuparea acestei poziti?
- Studii in domeniile electronica, electricitate auto
- Experienta 1-3 ani in domeniul auto
- Permis de conducere categoria B;
- Cunostinte de baza in utilizare PC
- Initiativa, organizare, orientare catre solutii si rezultate, perseverenta, constincios
- Rezistenta la stres si efort prelungit;
- Dispus la deplasari in vederea muncii pe teren
- Dispus la program prelungit;
- Spirit de echipa.
- Bun organizator in vederea indeplinirii sarcinilor de serviciu
- Punctual

Noi asiguram ca vei avea parte de:
- perspectiva unei cariere în cadrul unei companii aflata in plina dezvoltare;
- desfasurarea activitatii intr-un mediu de lucru profesionist si autentic;
- pachet salarial motivant.

- telefon + laptop + bonusuri + bonuri de masa

Descrierea companiei

Comercializarea sistemelor de monitorizare prin GPS.

Expirat
Tehnician montaj sisteme de urmarire prin GPS  -  AGRO VINCZE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles