Publicat 28 Sep 2018 | Expiră 29 Oct 2018

Tehnician Service / Customer Technical Support

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Absolvent al unei forme de invatamant cu profil Electromecanic si Electronic (minim bacalaureat) – prezinta avantaj
• Experienta profesionala de minim 1 an in domeniu pe un post similar – prezinta avantaj
• Reale abilitati si aptitudini in domeniul tehnic
• Capacitate de lucru in echipa, excelente abilitati in comunicare si relationare
• Persoana punctuala, disciplinata, ordonata, cu simtul raspunderii, atentie sporita la detalii, versatil, capabil sa asimileze informatii noi rapid si sa le puna in practica corect
• Limba engleza – nivel mediu

Descrierea jobului

• Efectueaza interventiile de service si mentenanta pentru echipamentele defecte (tablete , smartphone, telefoane, echipamente IT, gadget-uri, diferite echipamente electronice) prin inlocuirea componentelor sau remediere soft
• Administreaza garantiile pentru produsele clientilor
• Gestioneaza documentele si raportari specifice departamentului, inclusiv garantiile produselor

Beneficii:

• Pachet salarial motivant, tichete de masa, asigurarea transportului la sediul firmei
• Mediu de lucru placut, dinamic, echipa tanara
• Training de specialitate
• Posibilitati de dezvoltare profesionala

Lechpol Electronic si-a inceput activitatea pe piata romaneasca din 2007, iar in fiecare an ne extindem activitatea, facem angajari si adaugam in portofoliu noi branduri si produse.

Expirat
Tehnician Service / Customer Technical Support  -  Lechpol Electronic

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles