Publicat 27 Aug 2019 | Reactualizat 26 Sep 2019 | Expiră 27 Sep 2019

Tehnician service

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Departamentul Service cauta colegi noi care sa se alature actualei echipe pentru sediile din Alexandria, Giurgiu si Buftea!

Cerinte:
Studii medii/superioare tehnice (mecanica agricole);
Experienta in domeniu constituie un avantaj;
Cunostinte tehnice (mecanica, electrica, hidraulica)
Limba engleza, nivel mediu;
Spirit de echipa, orientat catre client si necesitatile acestuia;
Capacitate de asimilare a cunostintelor tehnice aferente utilajelor agricole din portofoliu;
Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Realizarea operatiunilor de evaluare a starii tehnice, identificarea neconformitătilor mecanice ale utilajelor si echipamentelor agricole;
Operatiuni de reparatii si intretinere a utilajelor si echipamentelor agricole, in conformitate cu manualele de reparatii specifice pe interventie;
Respectarea calitatii lucrarilor efectuate;
Intocmirea necesarului de piese de schimb si a neregurilor constatate in urma verificarilor efectuate;
Asimilarea documentatiilor tehnice de reparatii, potrivit cerinţelor producatorilor;
Realizarea operatiunilor de echipare, punere in functiune si instruire operatori pentru utilajele si echipamentele agricole comercializate.

Oferta:
Pachet salarial competitive, Bonusuri salariale in functie de rezultatele obtinute
Laptop, telefon, masina de serviciu;
Bonuri de masa;
Traininguri in tara si strainatate.
Oportunitati de dezvoltare profesionala si personala intr-un mediu dinamic si profesionist;
Echipament de lucru si protectie specific.

PROINVEST este o companie cu capital integral romanesc care isi are originile la inceputul anilor ’90. Fie ca vorbim despre achizitionarea de utilaje agricole, piese de schimb sau activitati de service, prin intermediul specialistilor, PROINVEST satisface necesitatile clientilor prin oferirea de solutii customizate, perfect adaptate fiecarei situatii in parte.

Prin legatura sa directa cu nume consacrate pe piata internationala a utilajelor agricole, PROINVEST a devenit o ancora de credibilitate care isi doreste sa dezvolte in continuare parteneriate stabile si de durata, oferind solutii inteligente pentru:

- achizitionarea de utilaje agricole performante noi si second hand;

- gama completa de piese de schimb pentru orice tip de utilaj achizitionat;

- consultanta de specialitate atat pentru achizitionarea de utilaje, piese de schimb, cat si pentru obtinerea resurselor financiare necesare;

- servicii de livrare rapida a pieselor de schimb pentru zona acoperita;

- servicii de servisare (diagnosticare si remediere) profesioniste prin intermediul echipelor de specialisti permanent instruiti.

Expirat
Tehnician service  -  SC PROINVEST SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles