de ani Fără Frică...

Publicat 02 Ian 2018 | Expiră 02 Feb 2018

Tehnician sisteme securitate -Interfoane

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Firma Electrogrup Proinstal Invest angajeaza tehnician cu minima experienta in domeniu pentru montajul si reparatia sistemelor de securitate : Interfoane, Videointerfoane, Sisteme de control acces

Descrierea jobului

Cablare structurata curenti slabi
Montaj sisteme de interfonie pentru blocuri de locuinte si vile rezidentiale.
Montaj si service sisteme supraveghere.

Obligatoriu permis categoria B

Salariu atractiv si bonusuri lucrari
Masina de serviciu
Telefon

Seriozitate
Dornic de afirmare

Firma Electrogrup Proinstal Invest are ca obiect de activitate principal instalarea si intretinerea sistemelor de control acces, sisteme de interfonie si videointerfonie ; alarme antiefractie ; supraveghere video prin TVCI ; precum si sisteme de automatizari porti (batante; culisante ; usi de garaj si bariere auto)

Expirat
Tehnician sisteme securitate -Interfoane  -  Electrogrup Proinstal INvest

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles