Publicat 16 Apr 2007 | Reactualizat 09 Mai 2007 | Expiră 17 Mai 2007

Telemarketer / Asistent Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana dinamica, deschisa
- cunostinte generale de business
- abilitati foarte bune de comunicare si negociere
- perseverenta in realizarea obiectivelor de vanzari
- spirit de initiativa, incredere in sine.

Descrierea jobului

VESSA TELECOM angajeaza telemarketer / asistent vanzari in vederea promovarii prin telefon a serviciilor de telecomunicatii oferite.

Promovarea se face catre potentiali clienti romani din S.U.A. de unde rezulta ca orele de lucru vor fi in timpul noptii.

Candidatii selectionati vor fi contactati telefonic

VESSA TELECOM este un operator de telefonie ce activeaza de peste un an pe piata romaneasca.

Misiunea noastra este sa aducem servicii de calitate in conditii optime pentru clientii nostri.

Expirat
Telemarketer / Asistent Vanzari  -  Vessa Telecom S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles