de ani Fără Frică...

Publicat 27 Oct 2009 | Reactualizat 25 Nov 2009 | Expiră 28 Nov 2009

Traducator autorizat de Ministerul justitiei in limba italiana, toate domeniile

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Traducator autorizat de Ministerul justitiei in limba italiana
Seriozitate
Experienta in mai multe domenii

Descrierea jobului

Traduceri indin limba italiana

Birou de traduceri cu personal tiner, dinamic, efectuand traduceri in/din 28 limbi

Expirat
Traducator autorizat de Ministerul justitiei in limba italiana, toate domeniile  -  SC Colibri Center SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles