de ani Fără Frică...

Publicat 20 Sep 2006 | Reactualizat 21 Sep 2006 | Expiră 21 Oct 2006

UK work and English program

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoane preocupate de viitorul lor.

Descrierea jobului

Program UK work and English program este combinatia ideala dintre cursuri si practica platita in UK , ce iti dezvolta aptitudinile profesionale, de comunicare si, nu in ultimul rand, nivelul de engleza. La sfarsitul programului vei obtine o diploma recunoscuta intenational, Cambridge Work Experience in domeniul hotelier.

Structura programului:

4 saptamani de curs in UK + 42 saptamani practica platita in UK+ 1 saptamana curs in UK

Avantajele celor 42 saptamani pratica:

- vei fi platit cu 5.05 £ pe ora
- vei lucra intre 35 - 40 ore pe saptamana
- in timpul saptamanilor de practica cazarea iti este asigurata de catre angajator
- in timpul saptamanilor de curs cazarea iti este asigurata de catre colegiu -
- vei primi o referinta scrisa de la angajator (optional )
- job-urile variaza in functie de nivelul de engleza si aptitudini ( chelneri, ospatari, barmani, bucatari, etc.)

Inca din 2005, M.D. Ego isi propune sa fie aproape de toti cei ce doresc sa investeasca in cariera lor, printr-o experienta internationala.
Acreditata de catre Institutul Teritorial de Munca , Timisoara, M.D. Ego lucreaza la standarde internationale oferind de servicii calitate avand ca parteneri, companii acredidate de catre Departamentele de Stat ale tarilor de provenienta.
Motivata si entuziasta, echipa M.D. Ego este formata din tineri ce au participat in programe de schimb cultural si isi doresc sa ofere sansa lor si altora.

M.D. Ego, because we care ... !!!

Expirat

UK work and English program  -  M.D. Ego

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles