de ani Fără Frică...

Publicat 20 Oct 2009 | Reactualizat 18 Nov 2009 | Expiră 21 Nov 2009

vanzatoare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana cu experienta in comert,comunicativa.
Vorbitare de Limba Maghiara,dinamica si dornica de a lucra intr-un mediu placut.

Descrierea jobului

Comercializarea hranei si a accesoriilor pentru animale de companie.
Dezvoltarea si mentinerea relatiilor bune cu clientii si cu furnizorii.

Am infiintat aceasta companie mica pentru ca cred ca prietenii nostri cei mai buni sint animalele.Ele au nevoie de ingrijire si respect iar noi primim de la ele recompensa ca ne vor fi mereu fidele.
Compania pe o parte se va desfasura in directia vanzari hrana si accesorii ptr animale de companie iar pe de alta parte vom deschide un salon de cosmetica canina.

Expirat
vanzatoare  -  little ariel

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles