Publicat 10 Iul 2015 | Expiră 11 Aug 2015

Vanzator magazin tip crama

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii/superioare;
- Abilitati de comunicare si vanzare; orientare spre client
- Seriozitate , punctualitate, loialitate, responsabilitate
- Cunostinte operare PC
- Vor avea prioritate cv-urile trimise pe adresa de mail office@atelieruldevinuri.ro

Descrierea jobului

Se efectueaza receptia marfii si intocmirea documentele necesare (NIR, verificarea marfii cantitativ si calitativ);
- Se aranjeaza estetic marfa pe rafturi;
- Se mentine curatenia si igiena in magazin;
- Respecta regulile de vanzare a produselor (bonul fiscal etc);
- Respecta regulile interne ale companiei;
- Promoveaza produsele din portofoliul companiei;
- Raspunde de incasarile zilnice;
- Mentine magazinul deschis in timpul orelor de program

Compania noastra gestioneaza in momentul de fata 4 magazine tip crama (Atelierul de Vinuri)

Expirat
Vanzator magazin tip crama  -  classic it & c business concept srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles