de ani Fără Frică...

Publicat 26 Apr 2016 | Reactualizat 24 Mai 2016 | Expiră 28 Mai 2016

Web Developer / Programator PHP (Junior / Senior)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Echipa RezolvIT se mareste ! Avem nevoie de specialisti in departamentul online.
Daca esti pasionat de IT si vrei sa lucrezi intr-o echipa multispecializata te invitam sa aplici. In cadrul RezolvIT departamentul online este responsabil cu creare si administrare de website-uri, optimizari seo, miniaplicatii online dar si proiecte web complexe si provocatoare.

Descrierea jobului

- creare layouturi web sites, frontend si backend
- modificari layouturi existente
- modificare si customizare platforme wordpress
- cunostinte jquery
- cunostinte de baza PHP si Mysql
- cunostinte de baza in lucrul cu framework-uri

Se considera avantaj :

- experienta in posturi similare
- experienta cu sistem de hosting CPANEL
- cunostinte de programare bash, perl sau php
- cunostinte social media & SEO
- experienta cu lucrul in Kohana, CodeIgniter sau Yii

Beneficii:

- bonusuri in functie de performante si proiecte
- program flexibil
- posibilitatea lucrului de acasa

Cu o experienta de peste 12 ani de consultanta si implementare servicii IT si aflata in top 3 companii de suport IT din Bucuresti, RezolvIT nu numai ca ofera cele mai bune solutii de externalizare IT, ci se si diferentiaza prin experienta oferita clientilor:
- extra-efort pentru intelegerea nevoilor si adaptabilitate continua,
- promptitudine in rezolvarea problemelor,
- implicare si proactivitate pentru eficienta operationala maxima
- valoare adaugata afacerilor clientilor nostri parteneri.

Viziunea Rezolv este sa devenim partenerul preferat, prima optiune a celor mai multe companii din Romania care aleg sa isi externalizeze serviciile IT catre cea mai buna echipa de profesionisti IT

Expirat
Web Developer / Programator PHP (Junior / Senior)  -  Rezolv IT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles